CurePink Hrnek World of Warcraft Horda velký 460 ml

World of Warcraft
Objem
460 ml

• , zakoupeno v imago.cz

• Nejvíc oblíbený hrnek u mě, je krásně zpracovaný, pestré barvy a velikost jsou naprosto super. Fanouškům WoW určitě doporučuji, sama jsem z něho nejvíc nadšená.

• Velký objem
    • Nadčasový tvar
    • Pohodlný na pití

Já používám ten z druhé frakce, tento jsem pořizovala jako dárek :-) ale výkon je naprosto stejný. Stabilní hrnek s velkým objemem. Patří mezi mé nejčastěji používané nádoby.

Materiál
keramické
Série
World of Warcraft
Objem
460 ml

Hrnek World of Warcraft - Horde Objem: 460 ml Oficiálně licencovaný produkt Je jedno zda jsi dobyvatel a válečník, pověrčivý, mstivý nebo oddaný šamanským rituálům. Hledáš místo kam patříš a ctíš tradice. Jsi členem Hordy a bojuješ o přežití v brutálním, válkou zmítaném světě. Stylový keramický červeno-černý hrnek se symbolem Hordy z oblíbeného univerza World of Warcraft. Materiál: 100% keramika

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové služby59 Kč98 % • 3 069 recenzíDalší informace

• Velký objem
    • Nadčasový tvar