Banquet Hrnek Bistro IRISH COFFEE sada 2 x 230 ml

sada 2 kusů s praktickým uchem Sklenice na kávu IRISH patří mezi nejoblíbenější sklenice na čaj i kávu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního skla v čiré barvě. Jsou vhodné do...
Garantovaný nákup z decoDoma

Skladem • 1 varianta69 Kč98 % • 51 077 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč97 % • 1 438 recenzíDalší informace

Počet ks v sadě

• Dobře se drží

Tyto skleničky znám,dlouho už je používáme.Jsem ráda že jsem je našla v nabídce a mohla objednat

Moc dobré na kafe a čaj

ok

Počet ks v sadě

sada 2 kusů s praktickým uchem

Sklenice na kávu IRISH patří mezi nejoblíbenější sklenice na čaj i kávu. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního skla v čiré barvě. Jsou vhodné do mikovlnné trouby i do myčky na nádobí. Sklenice na kávu dodáváme jako sadu 2 kusů. Materiál: sklo Objem: 230 ml

• Dobře se drží

Moc dobré na kafe a čaj

ok

• , zakoupeno v decoDoma

• Sklenice nádherné, kapučino se v nich vyjímá. Tlusté bytelné sklo.
    • Osté sváry. V jedné sklenici byla nalepená skleněná špona, zapíchla jsem si ji do prstu. Okolo byly další skleněné třísky.

Laciné provedení, ale fungujou a vypadá to hezky. Spoje jsou bohužel ostré.

• , zakoupeno v decoDoma

Produkt se mi líbí a postrádala jsem jej tak jsem koupila.

Vše bylo v pořádku.

Dobrý vyrobek

• , zakoupeno v NašeNádobí.cz

• je to přesně to co jsem chtěl